رییس رژیم صهیونیستی در روز جهانی زن با این ادعا که زنان در سرزمینهای اشغالی وضعیت بهتری دارند گفت مشکل همسایگان عرب این رژیم، مردسالاری آنها و نه موجودیت اسرائیل است.

به گزارش برنا به نقل از یدیعوت آحارنوت، "شیمون پرز" که به بهانه روز جهانی زن در جمع شماری از فعالان زن این رژیم سخن می گفت افزود: با توجه به موقعیت امروز زنان اسرائیلی خطاب به همسایگان عربمان می گویم مشکل شما تسلط اسرائیل نیست بلکه مشکل اصلی در مردسالار بودن جوامعتان است.

رییس رژیم صهیونیستی با این ادعا که زنان ساکن شهرکهای صهیونیست نشین آزادی بیشتری نسبت به کشورهای همسایه این رژیم دارند خاطر نشان کرد: حتی امروز نیز در این کشورها با زنان مانند برده ها برخورد می شود. وی خطاب به زنان گفت: من در همه جا صدای اعتراض شما را از دست مردان می شنوم و گمان می کنم آنها باید بپذیرند که زن و مرد برابرند.

این سخنان در حالی مطرح می شود که به اذعان نخست وزیر مستعفی رژیم صهیونیستی، این رژیم در حال حاضر لقب دارنده بیشترین تعداد زنان فاحشه در خاورمیانه را از آن خود کرده و تجارت انسان در این رژیم درآمد هنگفتی را به جیب مقامات آن سرازیر می کند. پرز در حالی ادعای دفاع از حقوق زنان را دارد که بیشترین میزان تعرض به زنان در میان دولتمردان نیز در بین سران این رژیم دیده می شود.

گفتنی است خود پرز پس از اینکه اتهام فساد اخلاقی"موشه کاتساف" رییس پیشین این رژیم مسجل شده و ناچار به گناره گیری شد، بر جای او نشست. همچنین پرونده شمار زیادی از سیاستمداران پیشین و فعلی این رژیم نیز به اتهام تجاوز به عنف بارها به تیتر نخست رسانه های این رژیم تبدیل شده و رسیدگی به شماری از آنها هم اکنون نیز در جریان است. در همین حال گروههای مدافع حقوق زنان در سرزمینهای اشغالی بارها نسبت به تبعیض ها و تجاوزاتی که علیه زنان در این رژیم و بویژه بدست سران آن صورت می گیرد اعتراض کرده اند اما این اقدامات تا کنون نتیجه ای نداشته است.

منبع : rajanews.com

  یه ضرب الامثل هست که میگه آشپال(آبکش) به قلیان میگه: "سوراخ سوراخ". در حالیکه قلیان به تعداد انگشت سوراخی داره ولی آشپال....


دسته ها :
سه شنبه بیستم 12 1387
X